Bóg w Krakowie

Prod. Polska 2016
cena 9.00 zł. 

Czas trwania: 100 min.

Gdzie mieszka Pan Bóg?
Czy ktoś kiedyś widział Pana Boga? Czy wiemy, gdzie On tak naprawdę jest? Okazuje się, że, między innymi, w Krakowie. Spaceruje po Katedrze na Wawelu, ogląda kwiaty na Rynku Głównym, nawet płynie statkiem po Wiśle. Nie brakuje Go także w tych mroczniejszych zakamarkach miasta. Dlaczego akurat Kraków? Dlaczego tutaj właśnie powstał film Dariusza Reguckiego Bóg w Krakowie?

Film Bóg w Krakowie - Bohaterowie filmu, bohaterowie życia.
Film Bóg w Krakowie, którego akcja rozgrywa się w Mieście Królów Polski, nie jest banalną opowieścią o tym, że na ziemi jest jak w Niebie. Spotykamy naszych bohaterów w trudnych, życiowych sytuacjach: młody biznesmen jest nakłaniany do finansowego przekrętu, ojciec rodziny, uwikłany w hazard, traci majątek a początkująca pani adwokat ma przeprowadzić sprawę rozwodową. Jak się z tym wszystkim uporać?

Święci – pomocnicy Pana Boga.
Z pomocą przychodzą...święci. Gilbert – biznesmen – zauważa obok Wawelu piękną panią i idzie za nią do katedry, przed słynący łaskami czarny Krucyfiks. Młody tata trafia pod kościół o. o. Augustianów i pod opiekę św. Rity a pani adwokat zwraca się do Koletańskiego Dzieciątka Jezus. Bóg w Krakowie film odpowiada na pytania z życia wzięte. Niektóre jednak pozostawia ze znakiem zapytania. Dlaczego akurat święci? Z Krakowa wywodzi się wielu świętych, wielu z nich miało też styczność z Krakowem, czy to przez miejsce pracy, czy rozwoju powołania. Bóg w Krakowie film dvd, to dzieło, w którym naszym przewodnikiem jest św. brat Albert Chmielowski – założyciel zgromadzenia Sióstr Albertynek i Braci Albertynów. Akcja filmu dzieje się również w Łagiewnikach.

Bóg w Krakowie – opinie i ogólny wydźwięk filmu Dariusza Reguckiego
Nie zawsze udaje się pomóc tak, jak nasi bohaterowie sobie to wyobrażali. Ale zawsze Pan Bóg, z pomocą świętych, znajduje dobre wyjście. Film okraszony jest pięknymi widokami mistycznego Krakowa. Kto lubi to miasto albo chciałby się tutaj wybrać niech koniecznie zobaczy film Bóg w Krakowie DVD. Ogląda się do ostatniego dźwięku końcowej piosenki. Muzyka jest mocnym atutem filmu a słowa utworów łatwo wpadają w ucho. Z tego powodu film Bóg w Krakowie, opinie zebrał naprawdę wyśmienite.

  


ZOBACZ TAKŻE:

Teraz i w godzinę śmierci

Wielka epicka opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana i wykpiwana przez wielu modlitwa - modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe…

OGLĄDAJ - 8,00 zł.

 

Wyrok na niewinnych.
Sprawa Roe przeciw Wade

„Wyrok na niewinnych” to historia najgłośniejszego i  najbardziej brzemiennego w skutkach dramatu sądowego w dziejach. Film odsłania burzliwe kulisy procesu oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów.

OGLĄDAJ - 19,90 zł.

 

 

Fatima

Epicka, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, która podbiła serca polskiej widowni

OGLĄDAJ - 19,90 zł.

 

 


Copyright © 2022 Rafael Film & Katoflix