Moc w moich dłoniach

(Film w wersji z lektorem)
dla widzów od lat 12
Cena podstawowa: 14,90 zł

Czas trwania: 82 min.

„Nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą różańca” te słowa św. Łucji, która spotkała osobiście Matkę Bożą w Fatimie, stały się właściwie mottem filmu „Moc w moich dłoniach”. Twórcy filmu zebrali w nim prawdziwe  historie  o o sile modlitwy różańcowej.

„Nie wiem czy kiedykolwiek potrzebowaliśmy różańca bardziej niż teraz” mówi jeden z bohaterów filmu ?  Świadectwa, które w nim oglądamy zdają się odpowiadać na to pytanie. Tak potrzebujemy Boga. Potrzebujemy kochającej i czułej Matki. A różanieec jest drogą przez Maryję do Jezusa. Modlitwa polegająca na towarzyszeniu Maryi , wycisza myśli, pomaga znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze życiowe pytania. To modlitwa, która prowadzi do nieba.

„Moc w moich dłoniach” jest filmem wypełnionym nadzieją i siłą. To film na dzisiejsze czasy niepokoju i lęku. ; to wreszcie film o cudach, które wydarzyły się naprawdę.

Matka Jezusa Chrystusa wielokrotnie prosiła ludzkość, by odpowiedzieć modlitwą i pokutą w Fatimie, Akicie., Kibeho. Czy jesteś gotowy odpowiedzieć na ten apel?


Copyright © 2024 Rafael Film & Katoflix