Wyrok na niewinnych.

Sprawa Roe przeciw Wade

Oglądaj - 19.90 zł

MAM KOD PROMOCYJNY
Wyrok na niewinnych.
Film dostępny tylko na RafaelKino.pl
Cena: 19,90 zł
2021
Fabularny
112 min.

 

Zrobiono wiele, by ten film nie powstał. Skuteczne naciski na członków ekipy, aby zrezygnowali z udziału w nim, odmowy możliwości realizacji zdjęć w wybranych lokalizacjach, nawet „aresztowanie” sprzętu filmowego w trakcie przerwy na lunch. Twórcy kończyli dzieło w  konspiracji, pod fałszywym tytułem. To drugi po „Nieplanowanych” film w ostatnich miesiącach, który nie pasuje do ideologicznych standardów Hollywood, za to zgodnie z liberalnymi standardami spotyka się z dyskryminacją i próbą blokady. Czy jest lepsza rekomendacja, żeby go zobaczyć? 
 
„Wyrok na niewinnych” to historia najgłośniejszego i  najbardziej brzemiennego w skutkach dramatu sądowego w dziejach. Blisko pół wieku temu wyrok Sądu Najwyższego w USA w sprawie Roe przeciw Wade przesądził o  tragicznym losie już 62  mln nienarodzonych. Głównym bohaterem dramatu jest dr Bernard Nathanson, zagorzały zwolennik legalizacji aborcji i aktywny uczestnik sprawy, który kilka lat później stał się obrońcą życia i autorem głośnego filmu „Niemy krzyk”.
 
„Wyrok na niewinnych” odsłania burzliwe kulisy procesu oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów. Pokazuje także działania grup obrońców życia, którzy z przerażeniem odkrywają, że walczą z najlepiej finansowaną rewolucją XX w.


Twoje życie jest ważne

Jeśli jesteś kobietą lub mężczyzną i chcesz z kimś porozmawiać o aborcji, ciąży i narodzinach, lub chcesz podjąć działania wspierające życie to napisz do nas. Kontakt poniżej.
   

ZOBACZ TAKŻE:

FATIMA

Prosto z kina!
Epicka, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, która podbiła serca polskiej widowni, już dostępna w Internecie na RafaelKino.pl!
Film jest w wersji z polskim lektorem.
W czasach Wielkiej Wojny ludzie poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu.

OGLĄDAJ - 19,90 zł.

 

 


Copyright © 2021 Rafael Film & Katoflix